ZDIEĽAŤ

Súčasná doba nám ponúka veľa možností a príležitostí. Medzi jedno z nich patrí aj možnosť vycestovať do zahraničia bez nejakých obmedzení, čo bolo v minulosti len vysnívanou ideou. Ľudia sa do zahraničia dostali len ťažko a bolo skutočným šťastím, ak sa im to nakoniec aj podarilo. Pri našich cestách do zahraničia by sme však mali myslieť aj na to, že nie vždy musí byť všetko úžasné a také, aké si naplánujeme.

Cestovné poistenie na prvom mieste

Na cestách nás môžu postretnúť aj nepríjemné situácie ktoré nám náš pobyt v zahraničí môžu patrične poznačiť. Práve pri takýchto situáciách je dobre zabezpečiť si cestovné poistenie, pokrývajúce všetky možné straty a následky, ktoré by sa nám cestou do zahraničia alebo pri pobyte postretnúť. Napríklad aj cestovné poistenie od WinnersGroup pokryje širokú paletu nepríjemných záležitostí.

 

cestovne-poistenie-winnersgroup

Medzi najčastejšie ujmy ktoré sa ľuďom v zahraničí stávajú, patria jednoznačne úrazy a náklady spojené s liečbou, resp. pobytom v zahraničných nemocniciach. Pri nezabezpečení cestovného poistenia by sme pri takejto situácií mohli prísť o nemalé sumy na našom účte. Cestovné poistenie by malo taktiež pokrývať liečebné náklady, úrazy, zodpovednosť za škody, batožinu a ďalšie náležitosti.

Poistite sa aj doma

Ak vás zahraničie neláka a radi trávite čas na Slovensku a v našich horách nepodceňujte poistenie. Aj tam sa môžete stretnúť s nepríjemnými situáciami alebo úrazmi. Cestovné poistenie od Winners Group pokrýva aj všetky náklady spojené so zásahom Horskej záchrannej služby v slovenských horách. Práve toto poistenie patrí medzi najvhodnejšie pre turistov a športovcov navštevujúcich horské oblasti na Slovensku, kde pôsobí HZS.

Nenechávajte veci na náhodu a majte pocit istoty nielen v zahraničí, ale aj doma. Cestovné poistenie je niečo, čo by malo byť číslom 1 pred vašou dovolenkou alebo inými aktivitami, či už na Slovensku, alebo v zahraničí.

 

FOTO: freedigitalphotos.net