ZDIEĽAŤ

Naša spoločnosť RIBANA trade je na trhu už šestnásť rokov a do priazne verejnosti sa zapísala predajom žalúzií, markíz, zimných záhrad či rôznych doplnkov. Prioritnú časť nášho sortimentu tvoria ale plastové okná. Bratislava doslova žije našimi výrobkami, no obľúbili si nás aj klienti z iných regiónov. Na ďalších riadkoch Vám prezradíme o nás viac, no dozviete sa aj iné zaujímavosti. Nech sa páči, čítajte!

Perfektný dizajn a dlhá životnosť

Spoločnosť, ktorá je na trhu už toľko rokov ako my, musí mať vychytané všetky detaily zdravej obchodnej politiky. Tiež sme si vedomí toho, že maximálna spokojnosť našich klientov je prvoradá. To nám umožnilo udržať sa na trhu takú dlhú dobu, hoci iné spoločnosti krachovali. Sme odolní voči konkurencii, pretože si zakladáme na hodnotách, ktoré v modernej spoločnosti i obchode stále absentujú. Postupom času sa z malej firmy zameranej na plastové okná a dvere vypracoval líder vo svojom odbore. Dnes u nás nájdete aj hliníkové prevedenie pôvodného sortimentu, zatieňovaciu a protihmyzovú techniku, parapety a podobne. Všetky produkty sú vysoko kvalitné, odrážajú perfektný dizajn a garantujú dlhú životnosť. Naša ponuka sa odvíja od aktuálnych potrieb stavebníkov a vieme Vám zaručiť stabilný pomer medzi úžitkovou hodnotou výrobku a stanovenou cenou.

Spolupráca s overenými dodávateľmi

Na trhu sme známi aj tým, že poskytujeme komplexné riešenia a spolupracujeme iba s overenými dodávateľmi. Či už sa rozhodnete pre praktické plastové okná, alebo bezpečné a elegantné hliníkové okná, môžete si byť istý nadštandardnou akosťou či ekonomickou výhodnosťou zakúpeného tovaru. Náš tím pracuje flexibilne a mimoriadne efektívne. Odborná znalosť, kvalitný servis a orientácia na ekológiu nás posúvajú medzi partnerov, s ktorými sa oplatí spolupracovať v každom smere. Bezplatné poradenstvo a dobre mienené rady pre lepšiu orientáciu na trhu sú už iba čerešničkou na torte.

Čo je dobré vedieť o plastových oknách

Tento typ okien využíva tzv. stavebnicový systém. V praxi to znamená, že jedna firma vyrobí profil a druhá okno. Profil je síce obzvlášť dôležitý, no kvalitu a životnosť okna ovplyvňujú aj iné faktory. Pozor si treba dávať aj na výber skla, kovania a konečnú montáž. Nie je tiež jedno, kam plánujete okenné tabule osadiť. Bude to prízemie vidieckeho domčeka alebo desiate poschodie výškovej budovy? Je tu totižto rozdielne prúdenie vetra a jeho tlak. Aj zasklenie podlieha zvláštnym podmienkam. Kvalitný výrobca ovláda všetky tieto poznatky a ochotne ich predloží aj svojím klientom. Vďaka našej podpore si určite vyberiete tie správne plastové okná. Cenník vieme prispôsobiť špeciálnym požiadavkám. Garantujeme Vám, že naše rady Vám pomôžu vybrať si tak, aby ste sa zo zakúpeného sortimentu tešili dlhé roky a nie iba pár mesiacov. Sme pripravení obhájiť si tiež naše názory, medzi ktoré patrí aj apelovanie na trojsklo. Niektorí stavebníci sa možno neprikláňajú k tejto možnosti, my Vám však povieme, prečo ju odporúčame.

Ak sa v prípade potreby rozhodnete obrátiť práve na spoločnosť RIBANA trade, urobíme všetko, aby sme sa do Vašej pamäti zapísali ako profesionál, ktorý dokáže kvalitne vykonať svoju prácu a ponúka len overené produkty.

Foto: ribanatrade.sk