ZDIEĽAŤ

Mnoho ľudí považuje slnečné okuliare za módny doplnok, ktorý zvýrazní ich outfit. No okrem štýlového doplnku sú veľmi dôležité na ochranu Vašich očí pred škodlivým slnečným žiarením. Ak ste sa rozhodli pre nákup slnečných okuliarov, mali by ste si uvedomiť niekoľko základných vecí, na ktoré nesmiete zabudnúť.

Prečo nosiť slnečné okuliare?

Slnečné okuliare chránia Vaše oči pred škodlivým ultrafialovým žiarením (UV). Tento typ žiarenia spôsobuje rozvoj šedého zákalu, rakoviny kože a mnoho očných chorôb. Navyše slnečné okuliare chránia citlivú pokožku okolo očí, pričom žiarenie môže spôsobiť neželané vrásky, predčasné starnutie kože alebo už spomínanú rakovinu kože.

Okrem toho nás chránia pred rôznymi vonkajšími vplyvmi ako je prach, špina alebo iné nečistoty. Značkové slnečné okuliare pomáhajú udržať Vaše oči vlhké a v prípade, že nosíte kontaktné šošovky, táto ochrana je pre Vás nevyhnutná.

Znižujú množstvo svetla, ktoré dopadá na sietnicu a poskytuje Vám optimálnu úroveň pre jasné a pohodlné videnie. Preto sa môžete tešiť, že Vás už hlava bolievať nebude a Vaše oči už nebudú viac unavené.

slnecne_okuliare_2_sk

Čo si všímať pri nákupe slnečných okuliarov?

  • UV ochrana
  • Šošovky – polarizované šošovky znižujú oslnenie a sú oveľa kvalitnejšie, pretože Vám umožňujú vidieť jasnejšie
  • Bočný rám – bočný rám by mal byť dostatočne silný, aby zabránil prenikaniu slnečných lúčov z bočnej strany
  • Sklá – najvhodnejšie sú okuliare, ktoré majú hnedé, zelené alebo šedé rámy

Nakupujte cez internet

Premýšľate o nákupe slnečných okuliarov alebo rámov cez internet, pretože sú lacnejšie? Cena však nemusí byť jedinou výhodou … V dnešnej uponáhľanej dobe chcú všetci ušetriť čo najviac peňazí a času, a preto sa stále častejšie obracajú na internetové obchody. Nakupovanie cez internet je rýchle, pohodlné a za rozumnú cenu. Je to však možné aj v prípade slnečných okuliarov? Samozrejme.

Výhody nakupovania cez internet:

  • Nízke ceny
  • Široký sortiment
  • Možnosť porovnania jednotlivých tovarov
  • Úspora času a energie
  • Nákup je možný počas 24 hodín

Pokiaľ nemáte príliš veľa času na nakupovanie v kamenných predajniach, na stránke www.brandstore.sk si môžete vybrať a objednať okuliare už za pár minút. Však sami uznajte, že nakupovanie v kamenných obchodoch je skutočne únavné a niekedy aj stresujúce. Ponúkame široký výber slnečných okuliarov a snažíme sa našu ponuku neustále aktualizovať, dopĺňať a obmieňať. U nás si vyberú aj tí najnáročnejší zákazníci, ktorí svoje rozhodnutie určite neoľutujú.  Tovar máme neustále skladom a okrem toho sa môžete spoľahnúť na rýchle vybavenie a dodanie Vašej objednávky.

Sme zárukou bezkonkurenčných cien, čo je jeden z dôvodov spokojnosti našich zákazníkov. Ceny sú v priemere o 30-50% nižšie oproti cenám slnečných okuliarov konkurenčných  predajní alebo eshopov. Ponúkame predovšetkým značkové okuliare, ktoré sú kvalitné a zároveň štýlové. Ak by ste si v optike alebo v predajni kúpili jeden rám, u nás si môžete za rovnakú cenu vybrať dva rámy.

Pokiaľ Vám okuliare nesadnú, nevadí. Môžete ich kľudne vrátiť a my Vám následne vrátime peniaze. Okrem toho sa vzťahuje na každé okuliare alebo rámy záruka, čo je však samozrejmosťou.

Ponúkame profesionálne poradenstvo, komunikáciu so zákazníkom prostredníctvom nášho emailu alebo telefónneho kontaktu.

FOTO: brandstore.sk