ZDIEĽAŤ
5 letných dobrodružstiev, ktoré musíte vyskúšať!
5 letných dobrodružstiev, ktoré musíte vyskúšať!

Čo robiť v lete? Jedinou správnou odpoveďou je – vyskúšať niečo nové, adrenalínové a zábavné! Letné mesiace sú ideálne pre nekonečnú zábavu, ktorú vám zaručia nasledujúce aktivity.

1. Jazda na štvorkolke

Prejdite sa po malebných lesných chodníkoch, zdolávajte drsný terén a užite si vzrušenie. Vzrušenie, ktoré vám môže sprostredkovať jedine štvorkolka. Tieto terénne vozidlá vám umožnia prejsť cez miesta, ktoré by okrem štvorkolky iné vozidlo nezvládlo. Odporúčame vám jazdu na štvorkolke vyskúšať aj počas dovolenky. Štvorkolky can am si plne užijete počas jazdy cez piesočné duny.

2. Jazda na trojkolke

Pre tých, ktorí hľadajú stabilnejšie vozidlo je dobrou voľbou trojkolka. Na našich cestách pôsobí priam exoticky a futuristicky. Nízko položené sedadlo dáva jazdcovi pocit, že sedí na vozovke a je spojený s motorom. Jazdu na trojkolke zvládnu aj dámy a ideálna je tiež pre páry.

3. Plavba s motorovým člnom

Preskúmajte pobrežie z novej perspektívy a užite si osviežujúcu jazdu s motorovým člnom. Môžete si prenajať čln sami a vydať sa na prieskum na vlastnú päsť alebo sa môžete zúčastniť organizovanej plavby s kapitánom. Plavba s motorovým člnom vám sprostredkuje úchvatné výhľady na pobrežie a umožní spoznať skryté zákutia, ktoré by ste z pevniny nevideli.

4. Pobyt na súkromnej jachte

Ak milujete luxus a more, prenajmite si s partiou jachtu. Pod dohľadom skúseného kapitána si užijete plavbu, kúpanie v krištáľovo čistej vode a šnorchlovanie pod vodnou hladinou. Okrem oddychu je možné na jachte aj športovať a vo večerných hodinách usporiadať gril party.

5. Jazda na vodnom skútri

Zažite vzrušenie z jazdy na vodnom skútri a zajazdite si po vlnách ako akčný hrdina. Jazda na vodnom skútri je ideálna pre milovníkov adrenalínu a rýchlosti. Skúter je možné si požičať počas pobytu pri jazere a tiež pri mori. Skoky cez morské vlny sú o niečo zábavnejšie a adrenalínovejšie.

Uvedených 5 aktivít berte len ako inšpiráciu. Nebojte vyskúšať nové veci a zažiť nezabudnuteľné momenty, ktoré si budete pamätať celý život. Letné dobrodružstvá sú skvelým spôsobom, ako sa odreagovať od stresu, spoznať nových ľudí a vytvoriť si spomienky, ktoré vydržia celý život. A možno sa vám napríklad jazda na štvorkolke tak zapáčiť, že si vlastnú zostavíte na tomto odkaze https://www.brp-world.com/sk/sk/nakupne-nastroje/customise-your-own-off-road.html a následne do terénneho vozidla investujete.

Autor: Gabriela Kudláčová